спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6317.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 76,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 5,88 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA DCA631710
|
|
ATE 24012201351
|
|
BENDIX 333199
|
|
BENDIX 561186B
|
|
BOSCH 0986478043
|
|
BRADI 1061024
|
|
BREMBO 09448610
|
|
BREMBO 09448620
|
|
DELPHI BG212
|
|
DELPHI BG2212
58.9 €
-20%
47.12 €
|
|
FAG BS3201
|
|
FERODO DDF173
83.64 €
-20%
66.91 €
|
|
JURID 561186J
|
|
LPR B2101V
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MGA D894
|
|
PAGID 50420
|
|
QUINTON HAZELL BDC3201
|
|
ROADHOUSE 631710
|
|
TEXTAR 98200022301
|
|
TRW DF1565
|
|
VALEO 186122
|
|
WOKING D631710
|
|
ZIMMERMANN 150125200
|
|
ZIMMERMANN 150125250
|
|
ZIMMERMANN 1501252
|
|
BMW 34111151655
|
|
BMW 34111151656
|
|
BMW 34111163135
|
|
BMW 34111163136
|
|
BMW 34111151655
|
|
BMW 34111151656
|
|
BMW 34111163135
|
|
BMW 34111163136
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
