спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6453.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 268 mm |
| височина | 45,7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| тегло | 4,15 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM667710
|
|
REMSA DCA645300
|
|
AP 14634
|
|
ATE 24011002231
|
|
ATE 410223
|
|
BENDIX 562057B
|
|
BOSCH 0986478421
|
|
BRADI 1582954
|
|
BREMBO 08693510
|
|
DELPHI BG3026
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DDF847
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
JURID 562057J
57.22 €
-20%
45.78 €
|
|
LPR F1581P
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
METELLI 230404
|
|
MGA D1204
|
|
NK 202546
|
|
REMSA BDM667710
|
|
ROADHOUSE 645300
|
|
sbs 1815202546
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
TEXTAR 98200074301
|
|
TRW DF2777
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
WOKING D645300
|
|
ZIMMERMANN 600321000
|
|
FORD 1001094
|
|
FORD 1023605
|
|
FORD 1045995
|
|
FORD 1137985
|
|
FORD 95WX2A315AB
|
|
SEAT 7M0615601A
|
|
SEAT 7M0615601B
|
|
SEAT 7M0615601C
|
|
SEAT 7MO615601C
|
|
VW 230404
|
|
VW 7M0615601A
|
|
VW 7M0615601B
|
|
VW 7M0615601C
|
|
VW 7MO615601A
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 136 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 140 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
