спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6592.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 314 mm |
| височина | 59 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 10,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM674820
|
|
REMSA DCA659210
|
|
A.P. 24751V
|
|
AP 24751
|
|
ATE 24013001041
|
|
ATE 430104
|
|
BENDIX 562002B
|
|
BOSCH 0986478617
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
FERODO DDF954
159.92 €
-20%
127.94 €
|
|
METELLI 230707
|
|
METELLI 230707C
|
|
MGA D1375
|
|
REMSA BDM674820
|
|
ROADHOUSE 659210
|
|
TRW DF4125S
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
WOKING D659210
|
|
ZIMMERMANN 100123100
|
|
ZIMMERMANN 100123150
|
|
AUDI 441615301AA
|
|
VW 230707
|
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
