спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6609.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 43 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,5 mm |
| минимална дебелина | 22,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 82 mm |
| тегло | 6,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM694720
|
|
REMSA DCA660910
|
|
AP 24829
|
|
ATE 24012401671
|
|
ATE 424167
|
|
BENDIX 562141B
|
|
BOSCH 0986478299
|
|
BREMBO 09896010
|
|
FERODO DDF1113
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
METELLI 230714
|
|
REMSA 55254
|
|
REMSA BDM694720
|
|
ROADHOUSE 660910
|
|
TRW DF4216
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW DF4216BP
|
|
WOKING D660910
|
|
ZIMMERMANN 250134800
|
|
ZIMMERMANN 250134850
|
|
FORD 4041427
|
|
FORD 4395257
|
|
VW 230714
|
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 137 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 137 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 137 коня | дизел |
