спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6722.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 294 mm |
| височина | 59,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 6,25 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM675820
|
|
REMSA DCA672210
|
|
A.P. 24754V
|
|
AP 24754
|
|
ATE 24011901081
|
|
ATE 419108
|
|
BENDIX 562094B
|
|
BOSCH 0986478570
|
|
BREMBO 09770210
|
|
BREMBO 09770211
|
|
BREMBO 09770275
|
|
BREMBO 09986980
|
|
FERODO DDF1073
25.69 €
-20%
20.55 €
|
|
LPR B2547V
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
METELLI 230704
|
|
METELLI 230704C
|
|
MGA D1374
|
|
NK 201541
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
REMSA BDM675820
|
|
ROADHOUSE 672210
|
|
sbs 1815201541
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TRW DF4069
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
WOKING D672210
|
|
ZIMMERMANN 150128900
|
|
ZIMMERMANN 150128920
|
|
ZIMMERMANN 150128950
|
|
ZIMMERMANN 150343600
|
|
BMW 34211165563
|
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
