спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6756.00 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 61 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| тегло | 4,8 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM717410
|
|
REMSA DCA675600
|
|
A.P. 14945
|
|
ATE 24011002861
|
|
ATE 410286
|
|
BENDIX 562454B
|
|
BLUE PRINT ADG04345
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BOSCH 0986479126
|
|
BREMBO 08A44610
|
|
FERODO DDF1493
77.8 €
-20%
62.24 €
|
|
JAPANPARTS DPH03
|
|
METELLI 230592
|
|
REMSA BDM717410
|
|
ROADHOUSE 675600
|
|
TRW DF4287
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
WOKING D675600
|
|
HYUNDAI 584113A300
|
|
KIA 584113A300
|
|
VW 230592
|
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 175 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 125 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 150 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
