спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61155.10 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 42,1 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 6,76 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6115510
|
|
ATE 24012202121
|
|
ATE 422212
|
|
BOSCH 0986479062
|
|
REMSA 6115510
|
|
TRW DF4269
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
WOKING D6115510
|
|
ZIMMERMANN 100330600
|
|
ZIMMERMANN 100330620
|
|
ZIMMERMANN 100331100
|
|
ZIMMERMANN 100331120
|
|
ZIMMERMANN 100331150
|
|
AUDI 4E0615601A
|
|
FIAT 46833806
|
|
VW 4E0615601A
|
|
VW 4E0615601K
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
