спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61169.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 46,2 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 4,86 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6116910
|
|
ATE 422240
|
|
BENDIX 562421B
|
|
BLUE PRINT ADT343205
32.56 €
-20%
26.05 €
|
|
BREMBO 09A91314
|
|
JAPANPARTS DI284
|
|
METELLI 230879
|
|
REMSA 6116910
|
|
TRW DF4842
51 €
-20%
40.8 €
|
|
WOKING D6116910
|
|
ZIMMERMANN 590259400
|
|
TOYOTA 435120D060
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 90 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
