спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61244.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 319,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 34 mm |
| минимална дебелина | 32 mm |
| височина | 49,2 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6124410
|
|
ASHUKI 09902901
|
|
FREMAX BD4204
|
|
KAVO PARTS BR6797
|
|
NIPPARTS J3301092
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
REMSA 6124410
|
|
WOKING D6124410
|
|
INFINITI 40206CL70A
|
| Infiniti M (Y51) | 306 коня | бензин/ електро |
| Infiniti FX | 280 коня | бензин |
| Infiniti FX | 316 коня | бензин |
| Infiniti EX | 310 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 330 коня | бензин |
| Infiniti EX | 238 коня | дизел |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 320 коня | бензин |
| Infiniti G кабриолет | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 238 коня | дизел |
