спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92035600 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 295 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 29 mm |
| брой/разположение на дупките | 06/06 |
| кръг на дупките | 137 mm |
| центриращ диаметър | 104 mm |
| тегло | 6,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0356 0 1 |
| Дължина на опаковка | 32,5 cm |
| Широчина на опаковка | 31 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000356
|
|
TEXTAR 98200035601
|
|
APEC braking DSK963
|
|
ATE 24012001191
|
|
ATE 420119
|
|
AUGROS 5297620P
|
|
BENDIX 561450B
|
|
BLUE PRINT ADN14336
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
BOSCH 0986478257
|
|
BOSCH 986478257
|
|
BOSCH BD204
|
|
BRADI 1321924
|
|
BREMBO 09519410
|
|
BREMBO 09519411
|
|
BREMBO 09519414
|
|
BREMBO 9519410
|
|
COMLINE ADC0248V
|
|
DELPHI BG2365
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
DELPHI BG365
|
|
FERODO DDF218
60.68 €
-20%
48.55 €
|
|
FERODO DDF2181
96.16 €
-20%
76.93 €
|
|
FTE BS3358
|
|
HELLA PAGID 355101191
|
|
HELLA PAGID 8DD355101191
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301026
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
JURID 561450J
|
|
JURID 561450JC
|
|
JURID 8290397
|
|
MGA D1047
|
|
MINTEX MDC753
|
|
NK 202227
|
|
NK 312227
|
|
OBTEC A/S 815151530V
|
|
OPTIMAL BS3370
|
|
PAGID 52322
|
|
QUINTON HAZELL BDC3358
|
|
REMSA 633710
|
|
ROADHOUSE 633710
|
|
sbs 1815202227
57.42 €
-0%
57.42 €
|
|
SEBRO 3949
|
|
TRISCAN 812014109
|
|
TRW DF1967
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
TRW DF3009
|
|
VALEO 186479
|
|
ZIMMERMANN 200204900
|
|
ZIMMERMANN 200204920
|
|
ZIMMERMANN 200204970
|
|
ZIMMERMANN 200204972
|
|
ZIMMERMANN 200204975
|
|
NISSAN 40206C7000
|
|
NISSAN 40206C7001
|
|
NISSAN 40206G9500
|
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 121 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Station Wagon (W260) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Station Wagon (W260) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 165 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 116 коня | дизел |
