спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92036200 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 3,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0362 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000362
|
|
TEXTAR 98200036201
|
|
APEC braking DSK199
|
|
ATE 24012001251
|
|
ATE 24032001251
|
|
ATE 420125
|
|
AUGROS 5295218P
|
|
BARUM BAR20125
|
|
BENDIX 561336B
|
|
BENDIX 561336BC
|
|
BLUE PRINT ADN143113
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
BOSCH 0986478276
|
|
BOSCH 986478276
|
|
BOSCH BD221
|
|
BRADI 1401324
|
|
Brake ENGINEERING DI951880
|
|
BREMBO 09314810
|
|
BREMBO 09314811
|
|
BREMBO 09314814
|
|
BREMBO 09314875
|
|
BREMBO 9314814
|
|
BREMBO 9314875
|
|
COMLINE ADC1505V
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
DELPHI BG2282
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
DELPHI BG282
|
|
FERODO DDF158
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
FERODO DDF1580C
153.39 €
-20%
122.71 €
|
|
FERODO DDF1580C1
|
|
FERODO DDF1583C
172.73 €
-20%
138.19 €
|
|
FERODO DDF1583C1
|
|
FERODO DDF1584C
177.04 €
-20%
141.63 €
|
|
FERODO DDF1584C1
|
|
FERODO DDF1585C
242.42 €
-20%
193.94 €
|
|
FERODO DDF1585C1
|
|
FERODO DDF1586C
312.68 €
-20%
250.14 €
|
|
FERODO DDF1586C1
|
|
FERODO DDF158C1
|
|
FTE BS3546
|
|
GALFER B1G22001251
|
|
HELLA PAGID 355101251
|
|
HELLA PAGID 355101261
|
|
HELLA PAGID 8DD355101251
|
|
HELLA PAGID 8DD355101261
|
|
JURID 561336J
|
|
JURID 561336JC
|
|
JURID 8290336
|
|
JURID 8290344
|
|
MGA D910
|
|
MINTEX MDC956
|
|
NATIONAL NBD083
|
|
NK 203909
|
|
NK 313909
|
|
OBTEC A/S 815272713V
|
|
OPTIMAL BS0800
|
|
PAGID 52820
|
|
PAGID 52820PRO
|
|
PIM R026
|
|
QUINTON HAZELL BDC3546
|
|
REMSA 608010
|
|
ROADHOUSE 608010
|
|
sbs 1815203909
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
SEBRO 5314
|
|
STOP 561336S
|
|
TEXTAR 92036203
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
TRW DF1016
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 186229
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
WAGNER WGR01581
|
|
WÜRTH 980820089
|
|
ZIMMERMANN 470240300
|
|
ZIMMERMANN 470240320
|
|
ZIMMERMANN 470240370
|
|
ZIMMERMANN 470240372
|
|
ZIMMERMANN 470240375
|
|
RENAULT 7700756572
|
|
RENAULT 7701204286
|
