спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92036800 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 38,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 4,47 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0368 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000368
|
|
TEXTAR 98200036801
|
|
APEC braking DSK568
|
|
ATE 24012001281
|
|
ATE 24032001281
|
|
ATE 420128
|
|
ATE 520128
|
|
AUGROS 5293822P
|
|
BARUM BAR20128
|
|
BENDIX 561448B
|
|
BENDIX 561448BC
|
|
BOSCH 0986478308
|
|
BOSCH 986478308
|
|
BOSCH BD251
|
|
BRADI 1581324
|
|
Brake ENGINEERING DI951480
|
|
BREMBO 09516610
|
|
BREMBO 09516611
|
|
BREMBO 09516614
|
|
BREMBO 09516675
|
|
BREMBO 9516614
|
|
COMLINE ADC1410V
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
DELPHI BG2455
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
DELPHI BG455
|
|
FEBI BILSTEIN 6512
|
|
FERODO DDF207
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
FERODO DDF2071
|
|
FERODO DDF207C1
|
|
FTE BS3605
|
|
GALFER B1G22001281
|
|
HELLA PAGID 355101311
|
|
HELLA PAGID 355101321
|
|
HELLA PAGID 355101322
|
|
HELLA PAGID 8DD355101311
|
|
HELLA PAGID 8DD355101321
|
|
HELLA PAGID 8DD355101322
|
|
JURID 561448J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
JURID 561448JC
58.97 €
-20%
47.18 €
|
|
JURID 8290329
|
|
JURID 8290351
|
|
MAPCO 15773
|
|
MGA D1030
|
|
MINTEX MDC504
|
|
NATIONAL NBD159
|
|
NK 209934
|
|
NK 319934
|
|
OBTEC A/S 815424208V
|
|
OPTIMAL BS1750
|
|
PAGID 53934
|
|
PAGID 53934PRO
|
|
PIM A027
|
|
QUINTON HAZELL BDC3605
|
|
REMSA 617510
|
|
REPSTAR VW03101015
|
|
ROADHOUSE 617510
|
|
sbs 1815209934
|
|
SEBRO 7132
|
|
STOP 561448S
|
|
TEXTAR 92036803
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
TEXTAR 92036805
|
|
TRISCAN 812010105
|
|
TRW DF1533
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 185114
|
|
VALEO 186247
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
WAGNER WGR02071
|
|
WÜRTH 980820107
|
|
ZIMMERMANN 600159700
|
|
ZIMMERMANN 600159720
|
|
ZIMMERMANN 600159770
|
|
ZIMMERMANN 600159772
|
|
ZIMMERMANN 600159775
|
|
AUDI 1HM615301E
|
|
AUDI 321615301D
|
|
AUDI 3256152893
|
|
AUDI 6N0615301D
|
|
SEAT 1HM615301E
|
|
SEAT 321615301D
|
|
SEAT 3256152893
|
|
SEAT 6N0615301D
|
|
SKODA 1HM615301E
|
|
SKODA 321615301D
|
|
SKODA 3256152893
|
|
SKODA 6N0615301D
|
|
VW 1HM615301E
|
|
VW 321615301D
|
|
VW 3256152893
|
|
VW 6N0615301D
|
