спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92038200 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 67 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| тегло | 5,35 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0382 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000382
|
|
TEXTAR 98200038201
|
|
VAUXHALL 90272328
|
|
APEC braking DSK523
|
|
ATE 24011001911
|
|
ATE 410191
|
|
AUGROS 5293414P
|
|
BARUM BAR10191
|
|
BENDIX 561408B
|
|
BOSCH 0986478267
|
|
BOSCH 986478267
|
|
BOSCH BD213
|
|
BRADI 1341054
|
|
BREMBO 08492710
|
|
BREMBO 08492711
|
|
BREMBO 08492714
|
|
BREMBO 8492710
|
|
DELPHI BG2381
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
DELPHI BG381
|
|
FEBI BILSTEIN 4850
|
|
FERODO DDF239
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
FERODO DDF2391
|
|
FTE BS3544
|
|
HELLA PAGID 355101431
|
|
HELLA PAGID 8DD355101431
|
|
JURID 561408J
|
|
JURID 8290348
|
|
MAPCO 15751
|
|
MGA D996
|
|
MINTEX MDC398
|
|
NK 203610
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 313610
|
|
OBTEC A/S 815251109
|
|
OPTIMAL BS2490
|
|
PAGID 52406
|
|
PIM V023
|
|
QUINTON HAZELL BDC3544
|
|
REMSA 624900
|
|
ROADHOUSE 624900
|
|
sbs 1815203610
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
SEBRO 5158
|
|
TRISCAN 812024107
|
|
TRW DF1613
|
|
VALEO 185064
|
|
VALEO 186190
|
|
WÜRTH 980820075
|
|
ZIMMERMANN 430146000
|
|
ZIMMERMANN 430146020
|
|
ZIMMERMANN 430146070
|
|
ZIMMERMANN 430146072
|
|
ZIMMERMANN 430146075
|
|
OPEL 569101
|
|
OPEL 90222362
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 156 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 150 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 177 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 200 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 204 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 150 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 177 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 200 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 150 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 156 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 177 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 204 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 177 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 177 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 156 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 140 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 377 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 177 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 230 коня | бензин |
| Opel SENATOR B (29_) | 200 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 204 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 86 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 86 коня | бензин |
