спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92041400 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,2 mm |
| височина | 40 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0414 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000414
|
|
TEXTAR 98200041401
|
|
APEC braking DSK103
|
|
ATE 24011101191
|
|
ATE 24011101491
|
|
ATE 24031101191
|
|
ATE 411119
|
|
ATE 411149
|
|
AUGROS 5295630P
|
|
AUGROS 5295651P
|
|
BENDIX 561380B
|
|
BENDIX 561923B
|
|
BOSCH 0986478342
|
|
BOSCH BD282
|
|
BRADI 1151414
|
|
BRADI 1151714
|
|
BREMBO 08491710
|
|
BREMBO 08508510
|
|
BREMBO 08508511
|
|
BREMBO 08508514
|
|
BREMBO 8508514
|
|
COMLINE ADC1801
|
|
FEBI BILSTEIN 10619
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
FERODO DDF140
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FERODO DDF1408C
98.02 €
-20%
78.42 €
|
|
FERODO DDF1408LC1
|
|
FERODO DDF1408RC1
|
|
FERODO DDF140C1
|
|
FERODO DDF240
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
FTE BS3592
|
|
HELLA PAGID 355101601
|
|
HELLA PAGID 8DD355101601
|
|
JURID 561380J
36.68 €
-20%
29.34 €
|
|
JURID 561380JC
38.61 €
-20%
30.89 €
|
|
JURID 561923J
42.96 €
-20%
34.37 €
|
|
JURID 561923JC
|
|
JURID 8290522
|
|
MAPCO 15021
|
|
MINTEX MDC592
|
|
MINTEX MDC836
|
|
NK 209922
|
|
OBTEC A/S 815161050
|
|
OBTEC A/S 815303006
|
|
PAGID 50909
|
|
QUINTON HAZELL BDC3592
|
|
sbs 1815209922
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
SEBRO 3206
|
|
TRISCAN 812010127
|
|
TRISCAN 812012117
|
|
TRW DF1740
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
TRW DF1745
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
VALEO 185085
|
|
VALEO 186035
|
|
VALEO 186155
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
VALEO 186406
|
|
WÜRTH 980820037
|
|
ZIMMERMANN 230235600
|
|
ZIMMERMANN 230235620
|
|
ZIMMERMANN 230235670
|
|
ZIMMERMANN 230235672
|
|
ZIMMERMANN 230235675
|
|
ALFA ROMEO 105412201500
|
|
ALFA ROMEO 60576335
|
|
ALFA ROMEO 60800345
|
|
ALFA ROMEO 60805117
|
|
ALFA ROMEO 60806117
|
|
ALFA ROMEO 60811879
|
|
ALFA ROMEO 7566931
|
|
ALFA ROMEO 7645054
|
|
ALFA ROMEO 7663465
|
|
FIAT 46403960
|
|
FIAT 71769481
|
|
FIAT 7685656
|
