спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92041800 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 226 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 71,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 39,9 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0418 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000418
|
|
TEXTAR 98200041801
|
|
APEC braking DSK213
|
|
ATE 24011001111
|
|
ATE 24011002752
|
|
ATE 410111
|
|
AUGROS 5293824P
|
|
BARUM BAR10111
|
|
BENDIX 561460B
|
|
BENDIX 561460BC
|
|
BENDIX 562372B
|
|
BOSCH 0986478331
|
|
BOSCH 986478331
|
|
BOSCH BD273
|
|
BRADI 1581254
|
|
BRADI 1581654
|
|
BREMBO 08500510
|
|
BREMBO 08500511
|
|
BREMBO 08500514
|
|
BREMBO 8500514
|
|
COMLINE ADC1416
|
|
COMLINE ADC3007
|
|
DELPHI BG2389
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
DELPHI BG389
|
|
FEBI BILSTEIN 9074
|
|
FERODO DDF137
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FERODO DDF1371C
156.5 €
-20%
125.2 €
|
|
FERODO DDF1371C1
|
|
FERODO DDF137C1
|
|
FTE BS3612
|
|
FTE BS3712
|
|
GALFER B1G21001111
|
|
HELLA PAGID 355101651
|
|
HELLA PAGID 355101661
|
|
HELLA PAGID 355101662
|
|
HELLA PAGID 8DD355101651
|
|
HELLA PAGID 8DD355101661
|
|
HELLA PAGID 8DD355101662
|
|
JURID 561460J
56.64 €
-20%
45.31 €
|
|
JURID 561460JC
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
JURID 8290280
|
|
JURID 8290352
|
|
JURID 8290504
|
|
MAPCO 15772
|
|
MGA D917
|
|
MINTEX MDC502
|
|
NK 2047121
|
|
NK 209935
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
NK 319935
|
|
OBTEC A/S 815424202
|
|
OPTIMAL BS0240
|
|
OPTIMAL BS0240C
|
|
PAGID 53911
|
|
PAGID 53911PRO
|
|
PIM A030
|
|
QUINTON HAZELL BDC3612
|
|
QUINTON HAZELL BDC3712
|
|
REMSA 602400
|
|
ROADHOUSE 602400
|
|
sbs 1815209935
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
SEBRO 7137
|
|
STOP 561460S
|
|
TEXTAR 92041803
37.44 €
-20%
29.95 €
|
|
TRISCAN 812010104
|
|
TRW DF1525
|
|
TRW DF1529
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 185113
|
|
VALEO 186248
|
|
VALEO 186288
|
|
WAGNER WGR01371
|
|
ZIMMERMANN 600159900
|
|
ZIMMERMANN 600159920
|
|
ZIMMERMANN 600159970
|
|
ZIMMERMANN 600159972
|
|
ZIMMERMANN 600159975
|
|
AUDI 191501639A
|
|
AUDI 191615601
|
|
AUDI 191615601B
|
|
AUDI 357615601
|
|
AUDI 6N0615601
|
|
SEAT 191501639A
|
|
SEAT 191615601
|
|
SEAT 191615601B
|
|
SEAT 357615601
|
|
SEAT 6N0615601
|
|
SKODA 191501639A
|
|
SKODA 191615601
|
|
SKODA 191615601B
|
|
SKODA 357615601
|
|
SKODA 6N0615601
|
|
VW 191501639A
|
|
VW 191615601
|
|
VW 191615601B
|
|
VW 357615601
|
|
VW 6N0615601
|
