спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92042203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 76,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 7,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0422 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 17,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000422
|
|
TEXTAR 98200042201
|
|
APEC braking DSK915
|
|
ATE 24012201031
|
|
ATE 24032201031
|
|
ATE 422103
|
|
ATE 522103
|
|
AUGROS 5292230P
|
|
BARUM BAR22103
|
|
BENDIX 561478B
|
|
BENDIX 561478BC
|
|
BOSCH 0986478318
|
|
BOSCH 986478318
|
|
BOSCH BD261
|
|
BRADI 1062024
|
|
BREMBO 09514220
|
|
BREMBO 09514221
|
|
BREMBO 09514224
|
|
BREMBO 09514276
|
|
BREMBO 9514276
|
|
COMLINE ADC1710V
|
|
DELPHI BG2433
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
DELPHI BG433
|
|
FEBI BILSTEIN 4438
|
|
FERODO DDF211
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO DDF2111
|
|
FTE BS3642
|
|
HELLA PAGID 355101701
|
|
HELLA PAGID 355101711
|
|
HELLA PAGID 355101712
|
|
HELLA PAGID 8DD355101701
|
|
HELLA PAGID 8DD355101711
|
|
HELLA PAGID 8DD355101712
|
|
JURID 561478J
|
|
JURID 561478JC
|
|
JURID 8290498
|
|
MAPCO 15715
|
|
MGA D988
|
|
MINTEX MDC459
|
|
NK 201519
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
NK 311519
|
|
OBTEC A/S 815131334V
|
|
OPTIMAL BS3480
|
|
PAGID 50422
|
|
PAGID 50422PRO
|
|
PIM B016
|
|
QUINTON HAZELL BDC3642
|
|
REMSA 634810
|
|
ROADHOUSE 634810
|
|
sbs 1815201519
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
SEBRO 2458
|
|
TEXTAR 92042200
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TEXTAR 92042205
|
|
TRISCAN 812011101
|
|
TRW DF2556
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VALEO 185119
|
|
VALEO 186126
|
|
VALEO 186767
|
|
WÜRTH 980820019
|
|
ZIMMERMANN 150126400
|
|
ZIMMERMANN 150126420
|
|
ZIMMERMANN 150126470
|
|
ZIMMERMANN 150126472
|
|
ZIMMERMANN 150126475
|
|
BMW 34111158040
|
|
BMW 34111159897
|
|
BMW 34111160849
|
|
BMW 34111160936
|
| BMW 5 (E34) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E34) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 (E34) | 188 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 211 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E34) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 197 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 188 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 115 коня | двугоривен |
| BMW 5 (E34) | 115 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 113 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E34) | 113 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E34) | 115 коня | бензин |
