спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92046900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 251 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 50,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 3,52 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0469 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000469
|
|
TEXTAR 98200046901
|
|
APEC braking DSK743
|
|
ATE 24011002091
|
|
ATE 410209
|
|
AUGROS 5295624P
|
|
BENDIX 561340B
|
|
BENDIX 561340BC
|
|
BOSCH 0986478341
|
|
BOSCH 0986479B31
|
|
BOSCH 986478341
|
|
BOSCH BD281
|
|
BRADI 1151155
|
|
BREMBO 08312620
|
|
BREMBO 08312621
|
|
BREMBO 08312624
|
|
BREMBO 08312676
|
|
BREMBO 8312621
|
|
COMLINE ADC1806
25.81 €
-20%
20.65 €
|
|
DELPHI BG2386
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DDF067
67.54 €
-20%
54.03 €
|
|
FERODO DDF067C1
|
|
FTE BS3504
|
|
GALFER B1G21002091
|
|
HELLA PAGID 355101961
|
|
HELLA PAGID 355101971
|
|
HELLA PAGID 8DD355101961
|
|
HELLA PAGID 8DD355101971
|
|
JURID 561329J
|
|
JURID 561340J
|
|
JURID 561340JC
|
|
MGA D1168
|
|
MINTEX MDC386
|
|
NK 209926
|
|
NK 319926
|
|
OBTEC A/S 815303015
|
|
OPTIMAL BS1490
|
|
PAGID 51804
|
|
PAGID 51804PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3504
|
|
REMSA 614900
|
|
ROADHOUSE 614900
|
|
sbs 1815209926
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
sbs 1815319926
|
|
SEBRO 2230
|
|
STOP 561340S
|
|
TEXTAR 92046903
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
TRISCAN 812010133
|
|
TRW BS1490
|
|
TRW DF1739
39.19 €
-20%
31.35 €
|
|
VALEO 186146
77.07 €
-20%
61.65 €
|
|
VALEO 186290
|
|
WAGNER WGR00671
|
|
ZIMMERMANN 110220800
|
|
ZIMMERMANN 110220820
|
|
ZIMMERMANN 110220870
|
|
ZIMMERMANN 110220872
|
|
ZIMMERMANN 110220875
|
|
ALFA ROMEO 164062610001
|
|
ALFA ROMEO 60569164
|
|
ALFA ROMEO 60602161
|
|
ALFA ROMEO 60653479
|
|
ALFA ROMEO 60658566
|
|
ALFA ROMEO 60801786
|
|
ALFA ROMEO 60801787
|
|
ALFA ROMEO 71738912
|
|
ALFA ROMEO 82418684
|
|
ALFA ROMEO 82439939
|
|
ALFA ROMEO 82440275
|
|
FIAT 0000060801755
|
|
FIAT 60801753
|
|
LANCIA 7789267
|
