спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92048200 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0482 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000482
|
|
TEXTAR 98200048201
|
|
APEC braking DSK146
|
|
ATE 24011001991
|
|
ATE 410199
|
|
AUGROS 5295000P
|
|
BENDIX 561411B
|
|
BENDIX 561411BC
|
|
BOSCH 0986478359
|
|
BOSCH 986478359
|
|
BOSCH BD299
|
|
BRADI 1361154
|
|
BREMBO 08298520
|
|
BREMBO 08298521
|
|
BREMBO 08298524
|
|
BREMBO 8298520
|
|
DELPHI BG2572
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO DDF238
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF2381
|
|
FTE BS3690
|
|
HELLA PAGID 355102061
|
|
HELLA PAGID 8DD355102061
|
|
JURID 561411J
|
|
JURID 561411JC
|
|
JURID 8290402
|
|
MGA D1017
|
|
MINTEX MDC699
|
|
NK 203716
|
|
NK 313716
|
|
OBTEC A/S 815272717
|
|
OPTIMAL BS1360
|
|
PAGID 52506
|
|
QUINTON HAZELL BDC3690
|
|
REMSA 613600
|
|
ROADHOUSE 613600
|
|
sbs 1815203716
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
SEBRO 5295
|
|
TRISCAN 812028103
|
|
TRW DF2580
|
|
VALEO 185053
|
|
VALEO 185076
|
|
VALEO 186199
|
|
ZIMMERMANN 440310300
|
|
ZIMMERMANN 440310320
|
|
ZIMMERMANN 440310370
|
|
ZIMMERMANN 440310372
|
|
ZIMMERMANN 440310375
|
|
CITROEN 4246G9
|
|
CITROEN E169138
|
|
PEUGEOT 4246A1
|
|
PEUGEOT 4246A2
|
|
PEUGEOT 4246G9
|
|
PEUGEOT E169138
|
| Peugeot 405 I (15B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 196 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 122 коня | бензин |
