спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92048300 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 83 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 130 mm |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| тегло | 5,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0483 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 18 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000483
|
|
TEXTAR 98200048301
|
|
ATE 24012001611
|
|
ATE 24012001851
|
|
ATE 420161
|
|
ATE 420185
|
|
AUGROS 5293615P
|
|
BENDIX 561833B
|
|
BOSCH 0986478098
|
|
BOSCH 986478098
|
|
BOSCH BD087
|
|
BRADI 1390564
|
|
BREMBO 09578410
|
|
BREMBO 09578411
|
|
BREMBO 09578414
|
|
BREMBO 9578410
|
|
DELPHI BG2766
|
|
FERODO DDF420
62.72 €
-20%
50.17 €
|
|
FTE BS4518
|
|
HELLA PAGID 355102071
|
|
HELLA PAGID 8DD355102071
|
|
JURID 561833J
|
|
MINTEX MDC1091
|
|
PAGID 52604
|
|
QUINTON HAZELL BDC4518
|
|
REMSA 649910
|
|
ROADHOUSE 649910
|
|
SEBRO 5195
|
|
TRW DF2629
|
|
ZIMMERMANN 460100900
|
|
ZIMMERMANN 460100920
|
|
ZIMMERMANN 460100970
|
|
ZIMMERMANN 460100972
|
|
ZIMMERMANN 460100975
|
|
PORSCHE 90135204114
|
| Porsche 911 Targa | 125 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 130 коня | бензин |
| Porsche 911 | 150 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 150 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 165 коня | бензин |
| Porsche 911 | 165 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 180 коня | бензин |
| Porsche 911 | 180 коня | бензин |
| Porsche 911 | 188 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 188 коня | бензин |
| Porsche 911 | 200 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 200 коня | бензин |
| Porsche 911 | 204 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет | 204 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 140 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 110 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 155 коня | бензин |
| Porsche 911 | 110 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 180 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 165 коня | бензин |
| Porsche 911 | 209 коня | бензин |
| Porsche 911 | 175 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 175 коня | бензин |
| Porsche 911 | 209 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 170 коня | бензин |
| Porsche 911 | 260 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 140 коня | бензин |
