спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92048400 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23,4 mm |
| минимална дебелина | 21,5 mm |
| височина | 43,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 6,19 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0484 0 1 |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000484
|
|
TEXTAR 98200048401
|
|
APEC braking DSK564
|
|
ATE 24012301011
|
|
ATE 24032301011
|
|
ATE 423101
|
|
AUGROS 5297407P
|
|
BENDIX 561419B
|
|
BOSCH 0986478375
|
|
BOSCH 986478375
|
|
BOSCH BD313
|
|
BRADI 1430724
|
|
BREMBO 09503510
|
|
BREMBO 09503511
|
|
BREMBO 09503514
|
|
BREMBO 9503510
|
|
DELPHI BG2419
64.25 €
-20%
51.4 €
|
|
DELPHI BG419
|
|
FEBI BILSTEIN 10785
59.69 €
-20%
47.75 €
|
|
FERODO DDF354
57.34 €
-20%
45.87 €
|
|
FERODO DDF3541
|
|
FTE BS3695
|
|
HELLA PAGID 355102081
|
|
HELLA PAGID 8DD355102081
|
|
JURID 561419J
|
|
JURID 8290485
|
|
MGA D1346
|
|
MINTEX MDC710
|
|
NK 204106
|
|
NK 314106
|
|
OBTEC A/S 815291239V
|
|
OPTIMAL BS2760
|
|
OPTIMAL BS2990
|
|
PAGID 53007
|
|
QUINTON HAZELL BDC3695
|
|
REMSA 629910
|
|
ROADHOUSE 629910
|
|
SEBRO 5406
|
|
SEBRO 5410
|
|
TRISCAN 812065105
|
|
TRW DF1663
|
|
VALEO 186499
|
|
ZIMMERMANN 480154400
|
|
ZIMMERMANN 480154420
|
|
ZIMMERMANN 480154470
|
|
ZIMMERMANN 480154472
|
|
ZIMMERMANN 480154475
|
|
SAAB 4002150
|
|
SAAB 8966962
|
|
SAAB 8970709
|
| Saab 900 I Combi Coupe | 100 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 110 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 115 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 160 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 126 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 141 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 180 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 125 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 128 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 110 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 115 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 160 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 141 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 126 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 136 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 101 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 141 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 126 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 160 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 170 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 146 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 136 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 136 коня | бензин |
| Saab 9000 | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 140 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 140 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 150 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 150 коня | бензин |
