спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92051000 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 239,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 43 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 3,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0510 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000510
|
|
TEXTAR 98200051001
|
|
APEC braking DSK208
|
|
ATE 24012001471
|
|
ATE 24032001471
|
|
ATE 420147
|
|
ATE 520147
|
|
AUGROS 5292837P
|
|
BARUM BAR20147
|
|
BENDIX 561513B
|
|
BLUE PRINT ADM54365
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
BOSCH 0986478502
|
|
BOSCH 986478502
|
|
BOSCH BD428
|
|
BRADI 1172924
|
|
BREMBO 09672714
|
|
BREMBO 09672730
|
|
BREMBO 09672731
|
|
BREMBO 09672734
|
|
BREMBO 09672777
|
|
BREMBO 09963134
|
|
BREMBO 9672777
|
|
COMLINE ADC0440V
24.85 €
-20%
19.88 €
|
|
DELPHI BG2440
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
DELPHI BG3088
|
|
DELPHI BG440
|
|
FERODO DDF212
|
|
FERODO DDF766C1
|
|
FERODO DDF8871
|
|
FTE BS3727
|
|
GALFER B1G22001471
|
|
HELLA PAGID 355102221
|
|
HELLA PAGID 355102231
|
|
HELLA PAGID 8DD355102221
|
|
HELLA PAGID 8DD355102231
|
|
JURID 561513J
51.89 €
-20%
41.51 €
|
|
JURID 561513JC
54.89 €
-20%
43.91 €
|
|
JURID 8290600
|
|
MGA D969
|
|
MINTEX MDC579
|
|
NATIONAL NBD013
|
|
NIPPARTS J3303067
31.16 €
-20%
24.93 €
|
|
NK 202528
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NK 312528
|
|
OBTEC A/S 815171704V
|
|
OPTIMAL BS0960
|
|
PAGID 51023
|
|
PAGID 51023PRO
|
|
PIM F006
|
|
QUINTON HAZELL BDC3727
|
|
REMSA 609610
|
|
REPSTAR FO03101004
|
|
ROADHOUSE 609610
|
|
SEBRO 3386
|
|
TEXTAR 92051003
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
TEXTAR TXD0008
|
|
TEXTAR TXD0041
|
|
TRW DF1659
|
|
TRW DF2753
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 186163
|
|
WAGNER WGR07661
|
|
WAGNER WGR08871
|
|
WÜRTH 980820048
|
|
ZIMMERMANN 250132800
|
|
ZIMMERMANN 250132820
|
|
ZIMMERMANN 250132870
|
|
ZIMMERMANN 250132872
|
|
ZIMMERMANN 250132875
|
|
FORD 1018277
|
|
FORD 1019604
|
|
FORD 1320581
|
|
FORD 1320582
|
|
FORD 1373289
|
|
FORD 1473005
|
|
FORD 1524589
|
|
FORD 4071714
|
|
FORD 4084226
|
|
FORD 5022654
|
|
FORD 5028281
|
|
FORD 6191064
|
|
FORD 93FX1125AA
|
|
FORD YS6J1125CB
|
|
FORD YS6J1125CC
|
|
MAZDA 1E0633251
|
|
MITSUBISHI 1E0833251
|
