спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92053600 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23,4 mm |
| минимална дебелина | 21,5 mm |
| височина | 43,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0536 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000536
|
|
TEXTAR 98200053601
|
|
APEC braking DSK577
|
|
ATE 24012301011
|
|
ATE 423101
|
|
AUGROS 5297405P
|
|
BENDIX 561418B
|
|
BOSCH 0986478373
|
|
BOSCH BD311
|
|
BRADI 1430524
|
|
BREMBO 09503530
|
|
BREMBO 09503531
|
|
BREMBO 09503534
|
|
BREMBO 9503530
|
|
DELPHI BG2419
64.25 €
-20%
51.4 €
|
|
FERODO DDF354
57.34 €
-20%
45.87 €
|
|
FERODO DDF3541
|
|
FERODO DDF397
72.98 €
-20%
58.38 €
|
|
FERODO DDF3971
|
|
FTE BS3515
|
|
HELLA PAGID 355102401
|
|
HELLA PAGID 8DD355102401
|
|
JURID 561418J
|
|
JURID 8290332
|
|
MINTEX MDC1100
|
|
NK 204105
|
|
NK 314105
|
|
OBTEC A/S 815291247V
|
|
OPTIMAL BS2760
|
|
OPTIMAL BS2990
|
|
PAGID 53008
|
|
QUINTON HAZELL BDC3515
|
|
REMSA 629910
|
|
ROADHOUSE 629910
|
|
sbs 1815204105
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
SEBRO 5409
|
|
TRISCAN 812065104
|
|
TRW DF1663
|
|
TRW DF2577
|
|
WÜRTH 980820094
|
|
ZIMMERMANN 480154200
|
|
ZIMMERMANN 480154220
|
|
ZIMMERMANN 480154270
|
|
ZIMMERMANN 480154272
|
|
ZIMMERMANN 480154275
|
|
SAAB 8955171
|
|
SAAB 8965550
|
| Saab 9000 хетчбек | 125 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 128 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 175 коня | бензин |
| Saab 9000 | 175 коня | бензин |
