спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92055203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,2 mm |
| височина | 39,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 6,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0552 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000552
|
|
TEXTAR 98200055201
|
|
APEC braking DSK671
|
|
ATE 24012201071
|
|
ATE 24032201071
|
|
ATE 422107
|
|
AUGROS 5294832P
|
|
BENDIX 561508B
|
|
BENDIX 561508BC
|
|
BOSCH 0986478786
|
|
BOSCH 986478786
|
|
BOSCH BD694
|
|
BRADI 1220624
|
|
BREMBO 09505810
|
|
BREMBO 09505811
|
|
BREMBO 09505814
|
|
BREMBO 09505875
|
|
BREMBO 09962614
|
|
BREMBO 9505814
|
|
COMLINE ADC1810V
|
|
DELPHI BG2617
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 12133
46.85 €
-20%
37.48 €
|
|
FERODO DDF252
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
FERODO DDF2521
|
|
FTE 09962614
|
|
FTE BS3854
|
|
HELLA PAGID 355102521
|
|
HELLA PAGID 355102531
|
|
HELLA PAGID 8DD355102521
|
|
HELLA PAGID 8DD355102531
|
|
JURID 561508J
89.33 €
-20%
71.46 €
|
|
JURID 561508JC
94.29 €
-20%
75.43 €
|
|
MGA D1098
|
|
MINTEX MDC808
|
|
NK 202327
|
|
NK 312327
|
|
OBTEC A/S 815161623V
|
|
OPTIMAL BS3150
|
|
PAGID 50914
|
|
PAGID 50914PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3854
|
|
REMSA 631510
|
|
ROADHOUSE 631510
|
|
STOP 561508S
|
|
TEXTAR 92055200
|
|
TRISCAN 812015110
|
|
TRW DF1757
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
VALEO 185172
|
|
VALEO 186297
|
|
WAGNER WGR02521
|
|
ZIMMERMANN 230236300
|
|
ZIMMERMANN 230236320
|
|
ZIMMERMANN 230236370
|
|
ZIMMERMANN 230236372
|
|
ZIMMERMANN 230236375
|
|
ALFA ROMEO 46403958
|
|
ALFA ROMEO 46427947
|
|
ALFA ROMEO 46427949
|
|
ALFA ROMEO 60811890
|
|
ALFA ROMEO 60812067
|
|
ALFA ROMEO 82462136
|
| Fiat TIPO (160) | 139 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 146 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 169 коня | бензин |
| Lancia DELTA II (836) | 139 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 139 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 139 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 150 коня | бензин |
| Lancia DELTA II (836) | 131 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 131 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 147 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 155 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 154 коня | бензин |
| Fiat MULTIPLA (186) | 103 коня | бензин |
| Fiat MULTIPLA (186) | 105 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 95 коня | газ |
| Fiat MULTIPLA (186) | 103 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Lancia DEDRA (835) | 177 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 165 коня | бензин |
| Fiat MULTIPLA (186) | 110 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 103 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat MULTIPLA (186) | 115 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 95 коня | бензин |
| Fiat MULTIPLA (186) | 120 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 103 коня | бензин |
