спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92055600 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 286 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 51,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 6,25 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0556 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000556
|
|
TEXTAR 98200055601
|
|
APEC braking DSK918
|
|
ATE 24012201151
|
|
ATE 24032201151
|
|
ATE 422115
|
|
ATE 522115
|
|
AUGROS 5292235P
|
|
BARUM BAR22115
|
|
BENDIX 561551B
|
|
BENDIX 561551BC
|
|
BOSCH 0986478513
|
|
BOSCH 986478513
|
|
BOSCH BD437
|
|
BRADI 1063124
|
|
Brake ENGINEERING DI955155
|
|
BREMBO 09539020
|
|
BREMBO 09539030
|
|
BREMBO 09539031
|
|
BREMBO 09539034
|
|
BREMBO 09539077
|
|
BREMBO 9539031
|
|
BREMBO 9539034
|
|
COMLINE ADC1702V
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
COMLINE ADC1712V
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
DELPHI BG2623
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
DELPHI BG2623C
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
DELPHI BG623
|
|
FEBI BILSTEIN 1718
|
|
FEBI BILSTEIN 1725
|
|
FERODO DDF258
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FERODO DDF2581
|
|
FERODO DDF258C1
|
|
FTE BS3804
|
|
GALFER B1G22201151
|
|
HELLA PAGID 355102571
|
|
HELLA PAGID 355102581
|
|
HELLA PAGID 355102582
|
|
HELLA PAGID 8DD355102571
|
|
HELLA PAGID 8DD355102581
|
|
HELLA PAGID 8DD355102582
|
|
JURID 561551J
87.42 €
-20%
69.93 €
|
|
JURID 561551JC
74.91 €
-20%
59.93 €
|
|
JURID 8290630
|
|
MAPCO 15761
42.24 €
-0%
42.24 €
|
|
MGA D1028
|
|
MINTEX MDC624
|
|
NK 201521
|
|
NK 311521
|
|
NK 341521
|
|
OBTEC A/S 815131331V
|
|
OPTIMAL BS3240
|
|
OPTIMAL BS3240C
|
|
PAGID 50424
|
|
PAGID 50424PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3804
|
|
REMSA 632410
|
|
REPSTAR BM03101002
|
|
ROADHOUSE 632410
|
|
SEBRO 2446
|
|
STOP 561551S
|
|
TEXTAR 92055603
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92055605
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
TEXTAR TXD0045
|
|
TRISCAN 812011116
|
|
TRW DF1538
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
VALEO 185165
|
|
VALEO 186045
|
|
VALEO 186275
|
|
WAGNER WGR02581
|
|
WÜRTH 980820161
|
|
ZIMMERMANN 150126900
|
|
ZIMMERMANN 150126920
|
|
ZIMMERMANN 150126970
|
|
ZIMMERMANN 150126972
|
|
ZIMMERMANN 150126975
|
|
BMW 34111160674
|
|
BMW 34111162282
|
|
BMW 34111162288
|
|
BMW 34111164199
|
|
BMW 34111164431
|
|
BMW 34111164921
|
|
BMW 34111165455
|
|
BMW 34116766239
|
|
BMW 34116794301
|
|
BMW 34116855153
|
|
BMW 34116864060
|
