спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92055703 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 60,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 4,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0557 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000557
|
|
TEXTAR 98200055701
|
|
APEC braking DSK536
|
|
ATE 24011002021
|
|
ATE 24031002021
|
|
ATE 410202
|
|
ATE 510202
|
|
AUGROS 5292236P
|
|
BARUM BAR10202
|
|
BENDIX 561552B
|
|
BENDIX 561552BC
|
|
BOSCH 0986478561
|
|
BOSCH 986478561
|
|
BOSCH BD483
|
|
BRADI 1063254
|
|
Brake ENGINEERING DI955156
|
|
BREMBO 08536620
|
|
BREMBO 08536621
|
|
BREMBO 08536624
|
|
BREMBO 08536676
|
|
BREMBO 8536621
|
|
COMLINE ADC1706
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
DELPHI BG2624
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
DELPHI BG624
|
|
FEBI BILSTEIN 1725
|
|
FERODO DDF249
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF2491
|
|
FERODO DDF249C1
|
|
FTE BS3805
|
|
GALFER B1G21002021
|
|
HELLA PAGID 355102591
|
|
HELLA PAGID 355102601
|
|
HELLA PAGID 355102602
|
|
HELLA PAGID 8DD355102591
|
|
HELLA PAGID 8DD355102601
|
|
HELLA PAGID 8DD355102602
|
|
JURID 561552J
63.64 €
-20%
50.91 €
|
|
JURID 561552JC
66.73 €
-20%
53.38 €
|
|
JURID 8290649
|
|
MAPCO 15762
30.98 €
-0%
30.98 €
|
|
MGA D1029
|
|
MINTEX MDC623
|
|
NK 201525
|
|
NK 311525
|
|
OBTEC A/S 815131330
|
|
OPTIMAL BS2840
|
|
PAGID 50413
|
|
PAGID 50413PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3805
|
|
REMSA 628400
|
|
REPSTAR BM03101506
|
|
ROADHOUSE 628400
|
|
SEBRO 2445
|
|
STOP 561552S
|
|
TEXTAR 92055700
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
TRISCAN 812011118
|
|
TRW DF1539
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 186295
89.02 €
-20%
71.22 €
|
|
WAGNER WGR02491
|
|
ZIMMERMANN 150127000
|
|
ZIMMERMANN 150127020
|
|
ZIMMERMANN 150127070
|
|
ZIMMERMANN 150127072
|
|
ZIMMERMANN 150127075
|
|
BMW 34211158936
|
|
BMW 34211162289
|
|
BMW 34211165457
|
|
BMW 34216855158
|
|
BMW 34216864051
|
| BMW 3 (E36) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E36) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 90 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 90 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E36) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 (E36) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 116 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 140 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
