спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92055900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| височина | 64,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 5,52 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0559 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000559
|
|
TEXTAR 98200055901
|
|
APEC braking DSK591
|
|
ATE 24011601081
|
|
ATE 24031601081
|
|
ATE 416108
|
|
AUGROS 5293832P
|
|
BENDIX 561609B
|
|
BENDIX 561609BC
|
|
BOSCH 0986478547
|
|
BOSCH 986478547
|
|
BOSCH BD469
|
|
BRADI 1582114
|
|
BREMBO 08549710
|
|
BREMBO 08549711
|
|
BREMBO 08549714
|
|
BREMBO 8549710
|
|
DELPHI BG2716
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
DELPHI BG716
|
|
FEBI BILSTEIN 6547
|
|
FERODO DDF426
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FERODO DDF4261
|
|
FTE BS3788
|
|
HELLA PAGID 355102621
|
|
HELLA PAGID 8DD355102621
|
|
JURID 561609J
|
|
JURID 561609JC
|
|
JURID 8290631
|
|
MAPCO 15755
|
|
MGA D1093
|
|
MGA D1307
|
|
MINTEX MDC912
|
|
NK 204732
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
NK 314732
|
|
OBTEC A/S 815424216
|
|
OPTIMAL BS4140
|
|
PAGID 53919
|
|
QUINTON HAZELL BDC3788
|
|
REMSA 641400
|
|
ROADHOUSE 641400
|
|
sbs 1815204732
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
SEBRO 7108
|
|
TRISCAN 812029130
|
|
TRW DF1593
|
|
VALEO 186314
|
|
WÜRTH 980820146
|
|
ZIMMERMANN 600160400
|
|
ZIMMERMANN 600160420
|
|
ZIMMERMANN 600160470
|
|
ZIMMERMANN 600160472
|
|
ZIMMERMANN 600160475
|
|
AUDI 701615301
|
|
AUDI 701615301C
|
|
SEAT 701615301
|
|
SEAT 701615301C
|
|
SKODA 701615301
|
|
SKODA 701615301C
|
|
VW 701615301
|
|
VW 701615301C
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 67 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 60 коня | дизел |
