спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92056000 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 64,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 6,84 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0560 0 1 |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 16 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000560
|
|
TEXTAR 98200056001
|
|
APEC braking DSK560
|
|
ATE 24012401181
|
|
ATE 24032401181
|
|
ATE 424118
|
|
AUGROS 5293831P
|
|
BARUM BAR24118
|
|
BENDIX 561610B
|
|
BENDIX 561610BC
|
|
BOSCH 0986478548
|
|
BOSCH 986478548
|
|
BOSCH BD470
|
|
BRADI 1582224
|
|
BREMBO 09556610
|
|
BREMBO 09556611
|
|
BREMBO 09556614
|
|
BREMBO 9556610
|
|
COMLINE ADC1411V
|
|
DELPHI BG2717
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
DELPHI BG717
|
|
FEBI BILSTEIN 8072
|
|
FERODO DDF427
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FERODO DDF4271
|
|
FERODO DDF427C
|
|
FERODO DDF427C1
|
|
FTE BS3787
|
|
HELLA PAGID 355102631
|
|
HELLA PAGID 355122392
|
|
HELLA PAGID 8DD355102631
|
|
HELLA PAGID 8DD355122392
|
|
JURID 561610J
|
|
JURID 561610JC
|
|
JURID 8290632
|
|
MGA D1237
|
|
MINTEX MDC913
|
|
NK 204733
|
|
NK 314733
|
|
OBTEC A/S 815424215V
|
|
OPTIMAL BS4160
|
|
PAGID 53936
|
|
QUINTON HAZELL BDC3787
|
|
REMSA 641610
|
|
ROADHOUSE 641610
|
|
sbs 1815204733
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
SEBRO 7109
|
|
STOP 561610S
|
|
TRISCAN 812029126
|
|
TRISCAN 812029142
|
|
TRW DF1596
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
VALEO 186315
|
|
WÜRTH 980820147
|
|
ZIMMERMANN 600160500
|
|
ZIMMERMANN 600160520
|
|
ZIMMERMANN 600160570
|
|
ZIMMERMANN 600160572
|
|
ZIMMERMANN 600160575
|
|
AUDI 701615301A
|
|
AUDI 701615301D
|
|
SEAT 701615301A
|
|
SEAT 701615301D
|
|
SKODA 701615301A
|
|
SKODA 701615301D
|
|
VW 701615301A
|
|
VW 701615301D
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 67 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 140 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 60 коня | дизел |
