спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92056900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 9,8 mm |
| височина | 59,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 5,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0569 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000569
|
|
TEXTAR 98200056901
|
|
MERCEDES-BENZ 1404230612
|
|
MERCEDES-BENZ A1404230612
|
|
APEC braking DSK628
|
|
ATE 24011201291
|
|
ATE 412129
|
|
AUGROS 5292636P
|
|
BENDIX 561572B
|
|
BOSCH 0986478607
|
|
BOSCH 986478607
|
|
BOSCH BD526
|
|
BRADI 1282454
|
|
BREMBO 08572510
|
|
BREMBO 08572511
|
|
BREMBO 08572514
|
|
BREMBO 8572510
|
|
DELPHI BG2738
43.81 €
-20%
35.05 €
|
|
FEBI BILSTEIN 8131
|
|
FERODO DDF560
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF5601
|
|
FTE BS4324
|
|
HELLA PAGID 355102721
|
|
HELLA PAGID 355122172
|
|
HELLA PAGID 8DD355102721
|
|
HELLA PAGID 8DD355122172
|
|
JURID 561572J
|
|
JURID 8290702
|
|
MGA D1323
|
|
MINTEX MDC803
|
|
NK 203330
|
|
OBTEC A/S 815232313
|
|
OPTIMAL BS3320
|
|
PAGID 52113
|
|
QUINTON HAZELL BDC4324
|
|
REMSA 633200
|
|
ROADHOUSE 633200
|
|
SEBRO 5062
|
|
TEXTAR 92056903
|
|
TEXTAR 92056905
|
|
TRISCAN 812023125
|
|
TRW DF2594
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 186463
|
|
ZIMMERMANN 400142300
|
|
ZIMMERMANN 400142320
|
|
ZIMMERMANN 400142370
|
|
ZIMMERMANN 400142372
|
|
ZIMMERMANN 400142375
|
| Mercedes S-CLASS (W140) | 150 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 193 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 197 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 177 коня | дизел |
