спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92111400 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1114 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001114
|
|
TEXTAR 98200111401
|
|
APEC braking DSK2059
|
|
ATE 24012001741
|
|
ATE 420174
|
|
AUGROS 5973400P
|
|
BARUM BAR20174
|
|
BENDIX 562290B
|
|
BENDIX 562290BC
|
|
BOSCH 0986479190
|
|
BOSCH 986479190
|
|
Brake ENGINEERING DI956125
|
|
BREMBO 09863510
|
|
BREMBO 09863511
|
|
BREMBO 09863514
|
|
BREMBO 09863575
|
|
BREMBO 9863575
|
|
COMLINE ADC1123V
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
DELPHI BG3568
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
FERODO DDF1130C1
|
|
GALFER B1G22001741
|
|
HELLA PAGID 355108321
|
|
HELLA PAGID 355108331
|
|
HELLA PAGID 8DD355108321
|
|
HELLA PAGID 8DD355108331
|
|
JURID 562290J
61.31 €
-20%
49.05 €
|
|
JURID 562290JC
64.98 €
-20%
51.98 €
|
|
MGA D1403
|
|
MINTEX MDC1454
|
|
NK 203640
|
|
NK 313640
|
|
OPTIMAL BS7440
|
|
PAGID 50363
|
|
PAGID 50363PRO
|
|
QH Benelux HP58002
|
|
QUINTON HAZELL BDC5314
|
|
REMSA 666510
|
|
REPSTAR OP03101025
|
|
ROADHOUSE 666510
|
|
TEXTAR 92111403
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRW DF4236
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 186790
96.33 €
-20%
77.07 €
|
|
WAGNER WGR11301
|
|
ZIMMERMANN 430149400
|
|
ZIMMERMANN 430149420
|
|
ZIMMERMANN 430149470
|
|
ZIMMERMANN 430149472
|
|
ZIMMERMANN 430149475
|
|
OPEL 569021
|
|
OPEL 9195985
|
