спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92111500 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 266 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 34 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1115 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001115
|
|
TEXTAR 98200111501
|
|
APEC braking DSK2136
|
|
ATE 24012201941
|
|
ATE 24012202051
|
|
ATE 422194
|
|
ATE 422205
|
|
AUGROS 5973401P
|
|
BARUM BAR22194
|
|
BENDIX 562128B
|
|
BOSCH 0986478618
|
|
BOSCH 986478618
|
|
BRADI 1092824
|
|
BREMBO 09869510
|
|
BREMBO 09869511
|
|
BREMBO 09869514
|
|
BREMBO 09869575
|
|
BREMBO 9869511
|
|
BREMBO 9869514
|
|
COMLINE ADC1518V
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
DELPHI BG3620
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
DELPHI BG3620C
43.59 €
-20%
34.87 €
|
|
DELPHI BG3654
|
|
DELPHI BG3706
|
|
FERODO DDF11401
|
|
FERODO DDF1140C1
|
|
FTE BS5240
|
|
GALFER B1G22201941
|
|
HELLA PAGID 355108341
|
|
HELLA PAGID 355108351
|
|
HELLA PAGID 8DD355108341
|
|
HELLA PAGID 8DD355108351
|
|
JURID 562128J
68.88 €
-20%
55.1 €
|
|
JURID 562128JC
54.68 €
-12%
47.91 €
|
|
MGA D1393
|
|
MINTEX MDC1491
|
|
NATIONAL NBD1118
|
|
NK 201929
|
|
NK 311929
|
|
OBTEC A/S 815272768V
|
|
OPTIMAL BS6020
|
|
PAGID 50364
|
|
PAGID 50364PRO
|
|
REMSA 660310
|
|
REPSTAR PE03101028
|
|
ROADHOUSE 660310
|
|
TEXTAR 92111503
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TEXTAR TXD0066
|
|
TRW DF4184
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 186695
|
|
WAGNER WGR11401
|
|
ZIMMERMANN 440310500
|
|
ZIMMERMANN 440310520
|
|
ZIMMERMANN 440310570
|
|
ZIMMERMANN 440310572
|
|
ZIMMERMANN 440310575
|
|
CITROEN 4246W1
|
|
CITROEN 4246W7
|
|
CITROEN 424915
|
|
CITROEN 424916
|
|
CITROEN 424983
|
|
CITROEN 4249G1
|
|
CITROEN E169141
|
|
PEUGEOT 4246W1
|
|
PEUGEOT 4246W7
|
|
PEUGEOT 424915
|
|
PEUGEOT 424916
|
|
PEUGEOT 424983
|
|
PEUGEOT 4249G1
|
|
PEUGEOT E169141
|
