спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92112500 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 59,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 12,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1125 0 1 |
| Дължина на опаковка | 38 cm |
| Широчина на опаковка | 36,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001125
|
|
TEXTAR 98200112501
|
|
ATE 24013001771
|
|
ATE 430177
|
|
AUGROS 5290005P
|
|
BOSCH 0986479589
|
|
BOSCH 986479589
|
|
BREMBO 09794110
|
|
BREMBO 09794111
|
|
BREMBO 09794114
|
|
BREMBO 9794111
|
|
DELPHI BG9018
107.33 €
-20%
85.86 €
|
|
FERODO DDF1137C1
|
|
HELLA PAGID 355108481
|
|
HELLA PAGID 8DD355108481
|
|
JURID 562908JC
|
|
OPTIMAL BS8632
|
|
PAGID 54125
|
|
PILENGA V231
|
|
TEXTAR 92112505
|
|
AUDI 4D0615301B
|
|
AUDI 4D0615301E
|
|
SEAT 4D0615301B
|
|
SEAT 4D0615301E
|
|
SKODA 4D0615301B
|
|
SKODA 4D0615301E
|
|
VW 4D0615301B
|
|
VW 4D0615301E
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
