спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92113803 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1138 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001138
|
|
TEXTAR 98200113801
|
|
APEC braking DSK689
|
|
APEC braking DSK834
|
|
ATE 24012401261
|
|
ATE 24012401711
|
|
ATE 24032401261
|
|
ATE 24032401711
|
|
ATE 424126
|
|
ATE 424171
|
|
ATE 524126
|
|
ATE 524171
|
|
AUGROS 5290573P
|
|
AUGROS 5295334P
|
|
AUGROS 5972544P
|
|
BARUM BAR24171
|
|
BENDIX 561593B
|
|
BENDIX 561593BC
|
|
BENDIX 562104B
|
|
BOSCH 0986478734
|
|
BOSCH 0986478797
|
|
BOSCH 986478734
|
|
BREMBO 09738610
|
|
BREMBO 09738611
|
|
BREMBO 09738614
|
|
BREMBO 09738630
|
|
BREMBO 09738631
|
|
BREMBO 09738634
|
|
BREMBO 09813710
|
|
BREMBO 09813711
|
|
BREMBO 09813714
|
|
BREMBO 09813775
|
|
BREMBO 9813775
|
|
COMLINE ADC1516V
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
DELPHI BG2697
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
FERODO DDF11231
|
|
GALFER B1G22401711
|
|
HELLA PAGID 355108621
|
|
HELLA PAGID 355108631
|
|
HELLA PAGID 8DD355108621
|
|
HELLA PAGID 8DD355108631
|
|
JURID 561593J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
JURID 561593JC
|
|
JURID 562104J
104.22 €
-20%
83.37 €
|
|
JURID 562104JC
112.66 €
-20%
90.12 €
|
|
MGA D1372
|
|
MINTEX MDC778
|
|
NK 203913
|
|
NK 313913
|
|
OPTIMAL BS3010
|
|
OPTIMAL BS6360
|
|
PAGID 54138
|
|
PAGID 54138PRO
|
|
REMSA 630110
|
|
ROADHOUSE 630110
|
|
TEXTAR 92113800
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
TRW DF1033
|
|
TRW DF4109
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TRW DF4164
|
|
VALEO 186600
|
|
WAGNER WGR11231
|
|
ZIMMERMANN 470241100
|
|
ZIMMERMANN 470241120
|
|
ZIMMERMANN 470241170
|
|
ZIMMERMANN 470241172
|
|
ZIMMERMANN 470241175
|
|
RENAULT 7700802231
|
|
RENAULT 7700830283
|
|
RENAULT 7701204305
|
|
RENAULT 7701205231
|
|
RENAULT 7701205843
|
|
RENAULT 7701206198
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 136 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 165 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 114 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 167 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 113 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 190 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 190 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 120 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 140 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 109 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 190 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 140 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 101 коня | дизел |
