спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92113900 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 7,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1139 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001139
|
|
TEXTAR 98200113901
|
|
APEC braking DSK826
|
|
ATE 24012401581
|
|
ATE 24032401581
|
|
ATE 424158
|
|
ATE 524158
|
|
AUGROS 5290602P
|
|
AUGROS 5972545P
|
|
BARUM BAR24158
|
|
BENDIX 562103B
|
|
BOSCH 0986478590
|
|
BOSCH 986478590
|
|
Brake ENGINEERING DI955993
|
|
BREMBO 09738640
|
|
BREMBO 09738641
|
|
BREMBO 09738644
|
|
BREMBO 09813720
|
|
BREMBO 09813721
|
|
BREMBO 09813724
|
|
BREMBO 09813776
|
|
BREMBO 9813721
|
|
BREMBO 9813724
|
|
COMLINE ADC1517V
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
DELPHI BG3430
82.32 €
-20%
65.85 €
|
|
DELPHI BG3430C
72.92 €
-20%
58.33 €
|
|
FERODO DDF1124C1
|
|
GALFER B1G22401581
|
|
HELLA PAGID 355108641
|
|
HELLA PAGID 355108651
|
|
HELLA PAGID 8DD355108641
|
|
HELLA PAGID 8DD355108651
|
|
JURID 562103
|
|
JURID 562103J
87.84 €
-20%
70.27 €
|
|
JURID 562103JC
88.94 €
-20%
71.16 €
|
|
MGA D1317
|
|
MINTEX MDC1083
|
|
MOTRIO 8671005975
|
|
NK 203919
|
|
NK 313919
|
|
OPTIMAL BS5830
|
|
OPTIMAL BS5830C
|
|
PAGID 54139
|
|
PAGID 54139PRO
|
|
QH Benelux HP57897
|
|
QUINTON HAZELL BDC5143
|
|
REMSA 658310
|
|
REPSTAR RE03101026
|
|
ROADHOUSE 658310
|
|
TEXTAR 92113903
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR TXD0053
|
|
TRW DF4110
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
TRW DF4255
|
|
VALEO 186655
|
|
WAGNER WGR11241
|
|
ZIMMERMANN 470241200
|
|
ZIMMERMANN 470241220
|
|
ZIMMERMANN 470241270
|
|
ZIMMERMANN 470241272
|
|
ZIMMERMANN 470241275
|
|
RENAULT 7700428389
|
|
RENAULT 7701205086
|
|
RENAULT 7701205230
|
|
RENAULT 7701205842
|
|
RENAULT 7701206118
|
|
RENAULT 7701207829
|
