спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92115303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 312 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| височина | 64,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 8,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1153 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001153
|
|
TEXTAR 98200115301
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
MERCEDES-BENZ 211421091264
|
|
MERCEDES-BENZ A2114210912
|
|
MERCEDES-BENZ A211421091264
|
|
APEC braking DSK2212
|
|
ATE 24012801421
|
|
ATE 428142
|
|
AUGROS 5290024P
|
|
BARUM BAR28142
|
|
BENDIX 562243B
|
|
BENDIX 562386B
|
|
BOSCH 0986479040
|
|
BOSCH 986479040
|
|
BREMBO 09948110
|
|
BREMBO 09948111
|
|
BREMBO 09948114
|
|
BREMBO 9948111
|
|
COMLINE ADC1624V
|
|
DELPHI BG3756
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
FERODO DDF1263C1
|
|
GALFER B1G22801421
|
|
HELLA PAGID 355108811
|
|
HELLA PAGID 355108821
|
|
HELLA PAGID 355121241
|
|
HELLA PAGID 355122512
|
|
HELLA PAGID 8DD355108811
|
|
HELLA PAGID 8DD355108821
|
|
HELLA PAGID 8DD355121241
|
|
HELLA PAGID 8DD355122512
|
|
JURID 562386J
72.51 €
-20%
58.01 €
|
|
JURID 562386JC
68.52 €
-20%
54.81 €
|
|
MINTEX MDC1617
|
|
NK 203360
|
|
NK 31336
|
|
NK 313360
|
|
NK 343360
|
|
OPTIMAL BS7800
|
|
OPTIMAL BS7800C
|
|
PAGID 54153
|
|
PAGID 54153PRO
|
|
REMSA 667710
|
|
ROADHOUSE 667710
|
|
sbs 1815203360
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
TEXTAR 92115300
|
|
TEXTAR 92115305
|
|
TRW DF4264
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
ZIMMERMANN 400362000
|
|
ZIMMERMANN 400362020
|
|
ZIMMERMANN 400362070
|
|
ZIMMERMANN 400362072
|
|
ZIMMERMANN 400362075
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 260 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
