спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92115400 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,3 mm |
| височина | 68,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1154 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001154
|
|
TEXTAR 98200115401
|
|
MERCEDES-BENZ 0004231012
|
|
MERCEDES-BENZ 2114230712
|
|
MERCEDES-BENZ A0004231012
|
|
MERCEDES-BENZ A2114230712
|
|
APEC braking DSK2194
|
|
ATE 24011002781
|
|
ATE 410278
|
|
AUGROS 5290025P
|
|
BARUM BAR10278
|
|
BENDIX 562213B
|
|
BOSCH 0986479041
|
|
BOSCH 986479041
|
|
Brake ENGINEERING DI956276
|
|
BREMBO 08958410
|
|
BREMBO 08958411
|
|
BREMBO 08958414
|
|
BREMBO 8958411
|
|
COMLINE ADC1625
|
|
DELPHI BG3757
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FERODO DDF1308C1
|
|
GALFER B1G21002781
|
|
HELLA PAGID 355108831
|
|
HELLA PAGID 355108841
|
|
HELLA PAGID 355122522
|
|
HELLA PAGID 8DD355108831
|
|
HELLA PAGID 8DD355108841
|
|
HELLA PAGID 8DD355122522
|
|
JURID 562213J
64.58 €
-20%
51.66 €
|
|
JURID 562213JC
63.64 €
-20%
50.91 €
|
|
MGA D1586
|
|
MGA D1587
|
|
MINTEX MDC1633
|
|
NK 203362
|
|
NK 313362
|
|
NK 343362
|
|
OPTIMAL BS7786
|
|
OPTIMAL BS7786C
|
|
PAGID 54154
|
|
PAGID 54154PRO
|
|
REMSA 678700
|
|
ROADHOUSE 678700
|
|
TEXTAR 92115403
35.1 €
-20%
28.08 €
|
|
TEXTAR 92115405
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
TRW DF4263
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VALEO 197035
|
|
ZIMMERMANN 400362100
|
|
ZIMMERMANN 400362120
|
|
ZIMMERMANN 400362170
|
|
ZIMMERMANN 400362172
|
|
ZIMMERMANN 400362175
|
