спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92115900 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 305,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25 mm |
| височина | 77,8 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 130 mm |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| тегло | 9,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1159 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001159
|
|
TEXTAR 98200115901
|
|
APEC braking DSK2092
|
|
ATE 24012801291
|
|
ATE 24032801291
|
|
ATE 428129
|
|
ATE 528129
|
|
AUGROS 5290016P
|
|
BARUM BAR28129
|
|
BENDIX 562190B
|
|
BENDIX 562190BC
|
|
BLUE PRINT ADN143105
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
BOSCH 0986479001
|
|
BOSCH 986479001
|
|
BREMBO 09908010
|
|
BREMBO 09908011
|
|
BREMBO 09908014
|
|
BREMBO 9908010
|
|
COMLINE ADC1125V
67.18 €
-20%
53.74 €
|
|
DELPHI BG3553
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
DELPHI BG3692
|
|
DELPHI BG9692
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO DDF12171
|
|
FERODO DDF1217C1
|
|
HELLA PAGID 355108921
|
|
HELLA PAGID 355108931
|
|
HELLA PAGID 8DD355108921
|
|
HELLA PAGID 8DD355108931
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301093
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
JURID 562190JC
|
|
MERITOR MBR6015
|
|
MGA D1391
|
|
MINTEX MDC1505
|
|
NATIONAL NBD1132
|
|
NIPPARTS J3301086
57.22 €
-20%
45.78 €
|
|
NK 203644
|
|
NK 313644
|
|
OPTIMAL BS6540
|
|
PAGID 54159
|
|
PAGID 54159PRO
|
|
REMSA 664310
|
|
ROADHOUSE 664310
|
|
TEXTAR 92115903
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
TRW DF4249S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
VALEO 186868
98.99 €
-20%
79.19 €
|
|
WAGNER WGR12171
|
|
ZIMMERMANN 430260100
|
|
ZIMMERMANN 430260120
|
|
ZIMMERMANN 430260170
|
|
ZIMMERMANN 430260172
|
|
ZIMMERMANN 430260175
|
|
NISSAN 4020600QAD
|
|
OPEL 4403038
|
|
OPEL 9111038
|
|
RENAULT 7700314064
|
