спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92116200 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,2 mm |
| височина | 82 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 130 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 7,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1162 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001162
|
|
TEXTAR 98200116201
|
|
APEC braking DSK2259
|
|
ATE 24011601141
|
|
ATE 24011601251
|
|
ATE 416114
|
|
AUGROS 5290030P
|
|
BOSCH 0986479066
|
|
BOSCH 986479066
|
|
BREMBO 08809440
|
|
BREMBO 08809441
|
|
BREMBO 08809444
|
|
BREMBO 8809440
|
|
COMLINE ADC1564
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
DELPHI BG3923
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
FERODO DDF1145
148.27 €
-20%
118.62 €
|
|
FERODO DDF11451
|
|
FERODO DDF1145C1
|
|
FREMAX BD4696
|
|
HELLA PAGID 355108971
|
|
HELLA PAGID 355108981
|
|
HELLA PAGID 8DD355108971
|
|
HELLA PAGID 8DD355108981
|
|
JURID 562757JC
|
|
MGA D1458
|
|
MINTEX MDC1686
|
|
NATIONAL NBD1311
|
|
NK 203732
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
NK 313732
|
|
OPTIMAL BS6760
|
|
OPTIMAL BS8376
|
|
PAGID 54162
|
|
PAGID 54162PRO
|
|
REMSA 674100
|
|
ROADHOUSE 674100
|
|
TEXTAR 92116203
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW DF4245
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 197329
|
|
ZIMMERMANN 180302000
|
|
ZIMMERMANN 180302020
|
|
ZIMMERMANN 180302070
|
|
ZIMMERMANN 180302072
|
|
ZIMMERMANN 180302075
|
|
CITROEN 1606401780
|
|
CITROEN 4246Z1
|
|
CITROEN 4246Z3
|
|
CITROEN 4249E7
|
|
CITROEN 4249K9
|
|
CITROEN E169248
|
|
FIAT 46833807
|
|
FIAT 71740117
|
|
PEUGEOT 1606401780
|
|
PEUGEOT 4246Z1
|
|
PEUGEOT 4246Z3
|
|
PEUGEOT 4249E7
|
|
PEUGEOT 4249K9
|
|
PEUGEOT E169248
|
