спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92118203 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 272 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 28 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1182 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 32,5 cm |
| Широчина на опаковка | 31 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001182
|
|
TEXTAR 98200118201
|
|
APEC braking DSK2192
|
|
ATE 24011201561
|
|
ATE 412156
|
|
AUGROS 5290054P
|
|
BENDIX 562246B
|
|
BENDIX 562246BC
|
|
BOSCH 0986479064
|
|
BOSCH 986479064
|
|
BREMBO 08795510
|
|
BREMBO 08795511
|
|
BREMBO 08795514
|
|
BREMBO 8795511
|
|
COMLINE ADC1547
|
|
DELPHI BG3741
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO DDF11811
|
|
FERODO DDF1181C1
|
|
FREMAX BD4679
|
|
HELLA PAGID 355109141
|
|
HELLA PAGID 355109151
|
|
HELLA PAGID 8DD355109141
|
|
HELLA PAGID 8DD355109151
|
|
JURID 562246JC
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
MINTEX MDC1599
|
|
NK 201934
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 311934
|
|
OPTIMAL BS8120
|
|
PAGID 54182
|
|
PAGID 54182PRO
|
|
REMSA 673600
|
|
ROADHOUSE 673600
|
|
TEXTAR 92118200
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TRW DF4256
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
VALEO 186724
96.33 €
-20%
77.07 €
|
|
WAGNER WGR11811
|
|
ZIMMERMANN 180301800
|
|
ZIMMERMANN 180301820
|
|
ZIMMERMANN 180301870
|
|
ZIMMERMANN 180301872
|
|
ZIMMERMANN 180301875
|
|
CITROEN 4246P4
|
|
CITROEN 4249C0
|
|
CITROEN 4249P3
|
|
CITROEN 9464222687
|
|
CITROEN E169153
|
|
LANCIA 4246P3
|
|
PEUGEOT 4246P4
|
|
PEUGEOT 4249C0
|
|
PEUGEOT 4249P3
|
|
PEUGEOT 9464222687
|
|
PEUGEOT E169153
|
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 163 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 163 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 204 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 128 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 158 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 128 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 136 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 204 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 109 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 128 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 136 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 204 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 128 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 107 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 140 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 140 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 120 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 120 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 120 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 136 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 136 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 170 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 120 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 109 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 170 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | дизел |
