спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92118903 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| височина | 47 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 7,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1189 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001189
|
|
TEXTAR 98200118901
|
|
APEC braking DSK2105
|
|
ATE 24012401691
|
|
ATE 424169
|
|
AUGROS 5290178P
|
|
BENDIX 562182B
|
|
BENDIX 562182BC
|
|
BOSCH 0986479743
|
|
BOSCH 986479743
|
|
Brake ENGINEERING DI956209
|
|
BREMBO 09893610
|
|
BREMBO 09893611
|
|
BREMBO 09893614
|
|
BREMBO 9893611
|
|
COMLINE ADC1538V
|
|
DELPHI BG3733
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
FERODO DDF1182
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FERODO DDF11821
|
|
GALFER B1G22401691
|
|
HELLA PAGID 355109271
|
|
HELLA PAGID 355109281
|
|
HELLA PAGID 8DD355109271
|
|
HELLA PAGID 8DD355109281
|
|
JURID 562182J
|
|
JURID 562182JC
|
|
MGA D1425
|
|
MINTEX MDC1533
|
|
NK 203930
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
NK 313930
|
|
OPTIMAL BS7954
|
|
PAGID 54189
|
|
PAGID 54189PRO
|
|
REMSA 669710
|
|
ROADHOUSE 669710
|
|
TEXTAR 92118900
|
|
TRW DF4179
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
UBD 3613
|
|
VALEO 197328
|
|
ZIMMERMANN 470241300
|
|
ZIMMERMANN 470241320
|
|
ZIMMERMANN 470241370
|
|
ZIMMERMANN 470241372
|
|
ZIMMERMANN 470241375
|
|
RENAULT 7701206613
|
|
RENAULT 8200007121
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 121 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 121 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 116 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 116 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 112 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 112 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 117 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 117 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 133 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 133 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 90 коня | дизел |
