спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92119003 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 22,8 mm |
| височина | 47 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 9,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1190 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001190
|
|
TEXTAR 98200119001
|
|
APEC braking DSK2102
|
|
ATE 24012601231
|
|
ATE 24032601231
|
|
ATE 426123
|
|
ATE 526123
|
|
AUGROS 5290179P
|
|
BENDIX 562183B
|
|
BENDIX 562381B
|
|
BENDIX 562381BC
|
|
BOSCH 0986478743
|
|
BOSCH 986478743
|
|
BREMBO 09907410
|
|
BREMBO 09907411
|
|
BREMBO 09907414
|
|
BREMBO 9907411
|
|
COMLINE ADC1537V
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
DELPHI BG3688
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
FERODO DDF1205
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
FERODO DDF12051
|
|
HELLA PAGID 355109291
|
|
HELLA PAGID 355109301
|
|
HELLA PAGID 8DD355109291
|
|
HELLA PAGID 8DD355109301
|
|
JURID 562381J
|
|
JURID 562381JC
72.31 €
-20%
57.85 €
|
|
MGA D1426
|
|
MINTEX MDC1535
|
|
NK 203932
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
NK 313932
|
|
OPTIMAL BS6270
|
|
PAGID 54190
|
|
PAGID 54190PRO
|
|
REMSA 661210
|
|
ROADHOUSE 661210
|
|
TEXTAR 92119000
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TRW DF4229
|
|
TRW DF4229S
82.32 €
-20%
65.85 €
|
|
UBD 3615
|
|
VALEO 197221
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
WAGNER WGR12051
|
|
ZIMMERMANN 470241400
|
|
ZIMMERMANN 470241420
|
|
ZIMMERMANN 470241470
|
|
ZIMMERMANN 470241472
|
|
ZIMMERMANN 470241475
|
|
RENAULT 7701206614
|
|
RENAULT 8200007122
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 121 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 121 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 116 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 116 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 204 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 204 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 130 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 140 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 140 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 130 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 112 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 117 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 117 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 125 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 125 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 133 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 133 коня | бензин |
