спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92119900 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 29,4 mm |
| височина | 64,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 10,14 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1199 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001199
|
|
TEXTAR 98200119901
|
|
MERCEDES-BENZ 2044212912
|
|
MERCEDES-BENZ 2114211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2114211312
|
|
MERCEDES-BENZ 2114211412
|
|
MERCEDES-BENZ A2044212912
|
|
MERCEDES-BENZ A2114211012
|
|
MERCEDES-BENZ A2114211312
|
|
MERCEDES-BENZ A2114211412
|
|
APEC braking DSK2417
|
|
ATE 24013201441
|
|
ATE 432144
|
|
AUGROS 5290161P
|
|
BENDIX 562396B
|
|
BENDIX 562396BC
|
|
BOSCH 0986479332
|
|
BOSCH 986479332
|
|
BREMBO 09982520
|
|
BREMBO 09982521
|
|
BREMBO 09982524
|
|
BREMBO 9982521
|
|
COMLINE ADC1650V
|
|
DELPHI BG3877
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
FERODO DDF1595
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
FERODO DDF15951
|
|
FERODO DDF1595C1
|
|
GALFER B1G23201441
|
|
HELLA PAGID 355109421
|
|
HELLA PAGID 355109431
|
|
HELLA PAGID 355109432
|
|
HELLA PAGID 355121051
|
|
HELLA PAGID 8DD355109421
|
|
HELLA PAGID 8DD355109431
|
|
HELLA PAGID 8DD355109432
|
|
HELLA PAGID 8DD355121051
|
|
JURID 562396J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
JURID 562396JC
91.68 €
-20%
73.35 €
|
|
MINTEX MDC1788
|
|
NATIONAL NBD1271
|
|
NK 203361
|
|
NK 313361
|
|
NK 343361
|
|
OPTIMAL BS7860
|
|
OPTIMAL BS7860C
|
|
PAGID 54199
|
|
PAGID 54199PRO
|
|
REMSA 6114210
|
|
ROADHOUSE 6114210
|
|
sbs 1815203361
67.91 €
-0%
67.91 €
|
|
TEXTAR 92119903
66.48 €
-20%
53.18 €
|
|
TEXTAR 92119905
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
TRW DF7351S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 400363700
|
|
ZIMMERMANN 400363720
|
|
ZIMMERMANN 400363770
|
|
ZIMMERMANN 400363772
|
|
ZIMMERMANN 400363775
|
