спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92120603 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| височина | 49,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 12,12 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1206 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 39 cm |
| Широчина на опаковка | 37,5 cm |
| Височина на опаковка | 6,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001206
|
|
TEXTAR 98200120601
|
|
A.B.S. 17559
114.93 €
-20%
91.95 €
|
|
APEC braking DSK2473
|
|
ATE 24013001151
|
|
ATE 24033001151
|
|
ATE 430115
|
|
ATE 530115
|
|
AUGROS 5290142P
|
|
BENDIX 562239B
|
|
BENDIX 562239BC
|
|
BOSCH 0986479204
|
|
BOSCH 0986479B87
|
|
BOSCH 986479204
|
|
BREMBO 09A20110
|
|
BREMBO 09A20111
|
|
BREMBO 09A20114
|
|
CAR 1421025
|
|
COMLINE ADC1469V
|
|
DELPHI BG9952
131.42 €
-20%
105.14 €
|
|
FERODO DDF15041
|
|
GALFER B1G23001151
|
|
HELLA PAGID 355109531
|
|
HELLA PAGID 355109541
|
|
HELLA PAGID 355121271
|
|
HELLA PAGID 355122602
|
|
HELLA PAGID 8DD355109531
|
|
HELLA PAGID 8DD355109541
|
|
HELLA PAGID 8DD355121271
|
|
HELLA PAGID 8DD355122602
|
|
JURID 562239J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
JURID 562239JC
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
MINTEX MDC1718
|
|
NATIONAL NBD1330
|
|
NK 204786
|
|
NK 314786
|
|
NK 344786
|
|
OPTIMAL BS8450
|
|
OPTIMAL BS8450C
|
|
PAGID 54206
|
|
PAGID 54206PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5575
|
|
REMSA 679110
|
|
ROADHOUSE 679110
|
|
sbs 1815204786
69.54 €
-0%
69.54 €
|
|
TEXTAR 92120600
101.3 €
-20%
81.04 €
|
|
TEXTAR 92120605
|
|
TRW DF4350S
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
VALEO 197197
|
|
ZIMMERMANN 100330100
|
|
ZIMMERMANN 100330120
|
|
ZIMMERMANN 100330170
|
|
ZIMMERMANN 100330172
|
|
ZIMMERMANN 100330175
|
|
AUDI 1K0615301AB
|
|
AUDI 1K0615301M
|
|
SEAT 1K0615301AB
|
|
SEAT 1K0615301M
|
|
SKODA 1K0615301AB
|
|
SKODA 1K0615301M
|
|
VW 1K0615301AB
|
|
VW 1K0615301M
|
| Volkswagen GOLF VI (5K1) | 256 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI (5K1) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 256 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 265 коня | бензин |
| Seat LEON (1P1) | 240 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI кабриолет (517) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen CC (358) | 300 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 265 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 256 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3T4) | 260 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI кабриолет (517) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 260 коня | бензин |
| Seat LEON (1P1) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI (5K1) | 270 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 265 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 260 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 256 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI кабриолет (517) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF VI кабриолет (517) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 150 коня | бензин |
