спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92120800 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 49,8 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| тегло | 7,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1208 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001208
|
|
TEXTAR 98200120801
|
|
APEC braking DSK2207
|
|
ATE 24012501451
|
|
ATE 24032501451
|
|
ATE 425145
|
|
ATE 525145
|
|
AUGROS 5290144P
|
|
BARUM BAR25145
|
|
BENDIX 562235B
|
|
BENDIX 562235BC
|
|
BOSCH 0986479088
|
|
BOSCH 986479088
|
|
Brake ENGINEERING DI956253
|
|
BREMBO 09914510
|
|
BREMBO 09914511
|
|
BREMBO 09914514
|
|
BREMBO 09914575
|
|
BREMBO 9914511
|
|
BREMBO 9914514
|
|
COMLINE ADC1455V
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
DELPHI BG3833
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
DELPHI BG3833C
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF12181
|
|
FERODO DDF1218C1
|
|
GALFER B1G22501451
|
|
HELLA PAGID 355109571
|
|
HELLA PAGID 355109581
|
|
HELLA PAGID 355109582
|
|
HELLA PAGID 8DD355109571
|
|
HELLA PAGID 8DD355109581
|
|
HELLA PAGID 8DD355109582
|
|
JURID 562235J
91.32 €
-20%
73.05 €
|
|
JURID 562235JC
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
MINTEX MDC1638
|
|
NATIONAL NBD1292
|
|
NK 204788
48.87 €
-20%
39.1 €
|
|
NK 314788
|
|
NK 344788
|
|
OPTIMAL BS8022
|
|
OPTIMAL BS8022C
|
|
PAGID 54208
|
|
PAGID 54208PRO
|
|
REMSA 664810
|
|
REPSTAR VW03101037
|
|
ROADHOUSE 664810
|
|
sbs 1815204788
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
TEXTAR 92120803
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TEXTAR 92120805
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
TRW DF4295
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
UBD 1213
|
|
VALEO 197325
|
|
WAGNER WGR12181
|
|
ZIMMERMANN 600322100
|
|
ZIMMERMANN 600322120
|
|
ZIMMERMANN 600322170
|
|
ZIMMERMANN 600322172
|
|
ZIMMERMANN 600322175
|
|
AUDI 1K0615301K
|
|
AUDI 1K0615301T
|
|
AUDI 5C0615301A
|
|
SEAT 1K0615301K
|
|
SEAT 1K0615301T
|
|
SEAT 5C0615301A
|
|
SKODA 1K0615301K
|
|
SKODA 1K0615301T
|
|
SKODA 5C0615301A
|
|
VW 1K0615301K
|
|
VW 1K0615301T
|
|
VW 5C0615301A
|
