спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92120900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 253 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 51,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1209 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001209
|
|
TEXTAR 98200120901
|
|
APEC braking DSK2221
|
|
APEC braking DSK2930
|
|
ATE 24011002771
|
|
ATE 24031002771
|
|
ATE 410277
|
|
ATE 510277
|
|
AUGROS 5290145P
|
|
BENDIX 562236B
|
|
BENDIX 562236BC
|
|
BLUE PRINT ADV184306
27.04 €
-20%
21.63 €
|
|
BOSCH 0986479099
|
|
BOSCH 986479099
|
|
Brake ENGINEERING DI956255
|
|
BREMBO 08950210
|
|
BREMBO 08950211
|
|
BREMBO 08950214
|
|
BREMBO 8950211
|
|
COMLINE ADC1457
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
DELPHI BG3834
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DELPHI BG3834C
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
FERODO DDF1224
34.49 €
-20%
27.59 €
|
|
FERODO DDF12241
|
|
FERODO DDF1224C1
|
|
GALFER B1G21002771
|
|
HELLA PAGID 355109591
|
|
HELLA PAGID 355109601
|
|
HELLA PAGID 355122612
|
|
HELLA PAGID 8DD355109591
|
|
HELLA PAGID 8DD355109601
|
|
HELLA PAGID 8DD355122612
|
|
JURID 562236J
|
|
JURID 562236JC
62.48 €
-20%
49.98 €
|
|
MINTEX MDC1640
|
|
NK 204789
|
|
NK 314789
|
|
OPTIMAL BS8018
|
|
OPTIMAL BS8018C
|
|
PAGID 54209
|
|
PAGID 54209PRO
|
|
REMSA 664900
|
|
REPSTAR VW03101510
|
|
ROADHOUSE 664900
|
|
sbs 1815204789
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
TEXTAR 92120903
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
TEXTAR 92120905
|
|
TRW DF4276
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 186857
79.72 €
-20%
63.78 €
|
|
WAGNER WGR12241
|
|
ZIMMERMANN 600323400
|
|
ZIMMERMANN 600323420
|
|
ZIMMERMANN 600323470
|
|
ZIMMERMANN 600323472
|
|
ZIMMERMANN 600323475
|
|
AUDI 1K0615601AB
|
|
AUDI 1K0615601K
|
|
AUDI 5C0615601
|
|
SEAT 1K0615601AB
|
|
SEAT 1K0615601K
|
|
SEAT 5C0615601
|
|
SKODA 1K0615601AB
|
|
SKODA 1K0615601K
|
|
SKODA 5C0615601
|
|
VW 1K0615601AB
|
|
VW 1K0615601K
|
|
VW 5C0615601
|
