спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92121003 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 46,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 7,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1210 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001210
|
|
TEXTAR 98200121001
|
|
APEC braking DSK911
|
|
ATE 24012501711
|
|
ATE 24032501711
|
|
ATE 425171
|
|
ATE 525171
|
|
AUGROS 5290185P
|
|
BARUM BAR25171
|
|
BENDIX 561548B
|
|
BENDIX 561548BC
|
|
BOSCH 0986479157
|
|
BOSCH 986479157
|
|
BREMBO 09A42810
|
|
BREMBO 09A42811
|
|
BREMBO 09A42814
|
|
DELPHI BG2745
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
FERODO DDF1706C1
|
|
GALFER B1G22501711
|
|
HELLA PAGID 355109611
|
|
HELLA PAGID 355109621
|
|
HELLA PAGID 355109622
|
|
HELLA PAGID 8DD355109611
|
|
HELLA PAGID 8DD355109621
|
|
HELLA PAGID 8DD355109622
|
|
JURID 561548JC
46.68 €
-20%
37.35 €
|
|
MINTEX MDC2338
|
|
NK 204743
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
NK 314743
|
|
NK 344743
|
|
OPTIMAL BS7532
|
|
OPTIMAL BS7532C
|
|
PAGID 54210
|
|
PAGID 54210PRO
|
|
REMSA 6122710
|
|
REPSTAR VW03101035
|
|
ROADHOUSE 6122710
|
|
STOP 561548S
|
|
TEXTAR 92121000
|
|
TEXTAR 92121005
|
|
TRW DF4816
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
VALEO 197222
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
WAGNER WGR17061
|
|
ZIMMERMANN 600323600
|
|
ZIMMERMANN 600323620
|
|
ZIMMERMANN 600323670
|
|
ZIMMERMANN 600323672
|
|
ZIMMERMANN 600323675
|
|
AUDI 4B0615301B
|
|
AUDI JZW615301B
|
|
SEAT 4B0615301B
|
|
SEAT JZW615301B
|
|
SKODA 4B0615301B
|
|
SKODA JZW615301B
|
|
VW 4B0615301B
|
|
VW JZW615301B
|
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 150 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 115 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 136 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 140 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 115 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
