спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122100 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 323 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 59,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 10,46 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1221 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001221
|
|
TEXTAR 98200122101
|
|
APEC braking DSK2119
|
|
ATE 24013001081
|
|
ATE 24013001831
|
|
ATE 430108
|
|
ATE 430183
|
|
AUGROS 5290146P
|
|
BENDIX 562175B
|
|
BOSCH 986479060
|
|
BREMBO 09991110
|
|
BREMBO 09991111
|
|
BREMBO 09991114
|
|
BREMBO 9991111
|
|
FERODO DDF1150C1
|
|
HELLA PAGID 355109831
|
|
HELLA PAGID 355118611
|
|
HELLA PAGID 8DD355109831
|
|
HELLA PAGID 8DD355118611
|
|
JURID 562175J
87.34 €
-20%
69.87 €
|
|
NK 204791
|
|
NK 314791
|
|
PAGID 54221
|
|
TEXTAR 92122103
|
|
TRW DF4209
|
|
TRW DF4209S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 100330300
|
|
ZIMMERMANN 100330320
|
|
ZIMMERMANN 100330370
|
|
ZIMMERMANN 100330372
|
|
ZIMMERMANN 100330375
|
|
AUDI 3D0615301G
|
|
SEAT 3D0615301G
|
|
SKODA 3D0615301G
|
|
VW 3D0615301G
|
