спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122400 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 42,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 6,74 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1224 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001224
|
|
TEXTAR 98200122401
|
|
APEC braking DSK2460
|
|
ATE 24012202121
|
|
ATE 422212
|
|
AUGROS 5290149P
|
|
BREMBO 09A26910
|
|
BREMBO 09A26911
|
|
BREMBO 09A26914
|
|
BREMBO 09A28510
|
|
COMLINE ADC2609V
|
|
HELLA PAGID 355109881
|
|
HELLA PAGID 355120131
|
|
HELLA PAGID 8DD355109881
|
|
HELLA PAGID 8DD355120131
|
|
MINTEX MDC1697
|
|
NATIONAL NBD1261
|
|
PAGID 54224
|
|
TEXTAR 92122403
|
|
TRW DF4269
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 100330600
|
|
ZIMMERMANN 100330620
|
|
ZIMMERMANN 100330670
|
|
ZIMMERMANN 100330672
|
|
ZIMMERMANN 100330675
|
|
AUDI 4E0615601A
|
|
SEAT 4E0615601A
|
|
SKODA 4E0615601A
|
|
VW 4E0615601A
|
