спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122500 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 77 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 8,51 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1225 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001225
|
|
TEXTAR 98200122501
|
|
APEC braking DSK2256
|
|
ATE 24012401811
|
|
ATE 24032401811
|
|
ATE 424181
|
|
ATE 524181
|
|
AUGROS 5290150P
|
|
BARUM BAR24181
|
|
BENDIX 562320B
|
|
BOSCH 0986479055
|
|
BOSCH 986479055
|
|
BREMBO 09917310
|
|
BREMBO 09917311
|
|
BREMBO 09917314
|
|
BREMBO 09917375
|
|
BREMBO 9917311
|
|
BREMBO 9917375
|
|
COMLINE ADC1737V
|
|
DELPHI BG3870
140.61 €
-20%
112.48 €
|
|
FERODO DDF1241C1
|
|
FREMAX BD6402
|
|
HELLA PAGID 355109891
|
|
HELLA PAGID 355109901
|
|
HELLA PAGID 355109902
|
|
HELLA PAGID 355121291
|
|
HELLA PAGID 8DD355109891
|
|
HELLA PAGID 8DD355109901
|
|
HELLA PAGID 8DD355109902
|
|
HELLA PAGID 8DD355121291
|
|
JURID 562320JC
94.29 €
-20%
75.43 €
|
|
MGA D1482
|
|
MINTEX MDC1658
|
|
NATIONAL NBD1262
|
|
NK 201553
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
NK 311553
|
|
NK 341553
|
|
OPTIMAL BS7566
|
|
OPTIMAL BS7566C
|
|
PAGID 54225
|
|
PAGID 54225PRO
|
|
REMSA 665310
|
|
ROADHOUSE 665310
|
|
sbs 1815201553
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
TEXTAR 92122503
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
TEXTAR 92122505
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
TRW DF4359
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
VALEO 186732
|
|
ZIMMERMANN 150340200
|
|
ZIMMERMANN 150340220
|
|
ZIMMERMANN 150340270
|
|
ZIMMERMANN 150340272
|
|
ZIMMERMANN 150340275
|
|
BMW 34116756745
|
|
BMW 34116764021
|
|
BMW 34116864059
|
