спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122600 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 324 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 77,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 10 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1226 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001226
|
|
TEXTAR 98200122601
|
|
APEC braking DSK2392
|
|
ATE 24013001731
|
|
ATE 24033001731
|
|
ATE 430173
|
|
ATE 530173
|
|
AUGROS 5290151P
|
|
BARUM BAR30173
|
|
BENDIX 562332B
|
|
BENDIX 562397B
|
|
BENDIX 562397BC
|
|
BOSCH 0986479115
|
|
BOSCH 986479115
|
|
Brake ENGINEERING DI956261
|
|
BREMBO 09917210
|
|
BREMBO 09917211
|
|
BREMBO 09917214
|
|
BREMBO 9917211
|
|
COMLINE ADC1738V
87.55 €
-20%
70.04 €
|
|
DELPHI BG9871
73.93 €
-20%
59.14 €
|
|
DELPHI BG9871C
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF1242C1
|
|
FREMAX BD3221
|
|
HELLA PAGID 355109911
|
|
HELLA PAGID 355109921
|
|
HELLA PAGID 355109922
|
|
HELLA PAGID 355121301
|
|
HELLA PAGID 8DD355109911
|
|
HELLA PAGID 8DD355109921
|
|
HELLA PAGID 8DD355109922
|
|
HELLA PAGID 8DD355121301
|
|
JURID 562397J
81.15 €
-20%
64.92 €
|
|
JURID 562397JC
81.15 €
-20%
64.92 €
|
|
MGA D1483
|
|
MINTEX MDC1659
|
|
NATIONAL NBD1263
|
|
NK 201563
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
NK 311563
|
|
NK 341563
|
|
OPTIMAL BS7578
|
|
OPTIMAL BS7578C
|
|
PAGID 54226
|
|
PAGID 54226PRO
|
|
REMSA 685310
|
|
ROADHOUSE 685310
|
|
sbs 1815201563
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
TEXTAR 92122603
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TEXTAR 92122605
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
TRW DF4361
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
VALEO 197193
|
|
ZIMMERMANN 150340300
|
|
ZIMMERMANN 150340320
|
|
ZIMMERMANN 150340370
|
|
ZIMMERMANN 150340372
|
|
ZIMMERMANN 150340375
|
|
BMW 34116753221
|
|
BMW 34116767269
|
|
BMW 34116864905
|
|
BMW 34116864906
|
|
DAIHATSU 4351287519
|
|
DAIHATSU 4351287519000
|
|
DAIHATSU 4351287523000
|
|
DAIHATSU 4351287Z02
|
