спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92123100 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 324 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 67 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 7,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1231 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001231
|
|
TEXTAR 98200123101
|
|
APEC braking DSK2361
|
|
ATE 24012001781
|
|
ATE 420178
|
|
AUGROS 5290156P
|
|
BOSCH 0986479004
|
|
BOSCH 986479004
|
|
BREMBO 09916410
|
|
BREMBO 09916411
|
|
BREMBO 09916414
|
|
BREMBO 9916411
|
|
COMLINE ADC1751V
|
|
DELPHI BG3787
85.1 €
-20%
68.08 €
|
|
FERODO DDF1244C1
|
|
HELLA PAGID 355110011
|
|
HELLA PAGID 355110021
|
|
HELLA PAGID 355122041
|
|
HELLA PAGID 8DD355110011
|
|
HELLA PAGID 8DD355110021
|
|
HELLA PAGID 8DD355122041
|
|
MGA D1486
|
|
MINTEX MDC1796
|
|
NATIONAL NBD1218
|
|
NK 201578
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
NK 311578
|
|
OPTIMAL BS7626
|
|
PAGID 54231
|
|
PAGID 54231PRO
|
|
REMSA 6108210
|
|
ROADHOUSE 6108210
|
|
sbs 1815201578
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92123103
62.87 €
-20%
50.29 €
|
|
TRW DF4391
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
VALEO 197359
|
|
ZIMMERMANN 150341000
|
|
ZIMMERMANN 150341020
|
|
ZIMMERMANN 150341070
|
|
ZIMMERMANN 150341072
|
|
ZIMMERMANN 150341075
|
|
BMW 34211166127
|
